top of page

HAKKIMIZDA

Dizüstü bilgisayarda çalışma
İşadamları

MANUFACTURER KALIP VE PLASTİK San. Tic. Ltd. Şti. firması firması, Türk Plastik sektöründe promosyon , display, satış destekleme sistemleri, mutfak, kırtasiye, medikal, otel, restaurant ekipmanları, aksesuarlar, duvar saati ve oyuncak konusunda üretim-satış hizmeti vermektedir. Firma kendi içinde ar-ge ,tasarım, üretim yapan 30 yılı aşkın bir firma tecrübesi ve deneyimli ekibi ile müşterilerine yenilikçi fikirlerin desteklediği yeni ürünleri sunmaktadır. Müşteri pörtföyünde kurumsal firmalar olan Manufacturer, iyi kalite, doğru zamanlama ,inovasyon unsurlarını temel iş yapış tarzı haline getirmekte ve uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Manufacturer, gelişen Türkiye’nin atılımcı yapısı içinde müşterilerini global standartlarla tanıştırarak, uluslararası pazarlarda da hizmet verip bu başarıyı yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da devam ettirmeyi amaçlamaktadır.

Üretim ve Hizmet anlayışında Uluslararası kalite standartlarını taşıyan firmamız tüm EU ülkelerine ve Suudi Arabistan’a ihracat gerçekleştirmekte , yurtdışındaki ilgili fuarlara katılmaktadır.

Kalite Politikamız

MANUFACTURER KALIP VE PLASTİK San. Tic. Ltd. Şti. firması olarak firmamızın hedeflediği üretim ve satıştaki başarısı günümüzün en önemli rekabet faktörü olan KALİTE’ye bağlıdır. Firmamız için sunduğu ürün ve hizmet kalitesi anlayışı en önemsediğimiz ilkemizdir.

Bizim İçin Kalite...

 

  • Ürünün kullanılan amaca tamamen uygun olmasını sağlamak,

  • Müşterinin, ürünü zamanında ve pazar fiyatlarına uygun olarak temin edebilmesini sağlamak,

  • En son teknolojik gelişmeleri ürünlere yansıtarak, teknolojinin gerisinde kalmamak,

  • Müşterinin, şirketin yeterliliğine olan güvenini arttırmak,

  • Tüm çalışanların kendi alanlarında yeterli ve kalifiye olmasını sağlamak, eğitimlerle bunları pekiştirmek,

  • Düzenli, temiz ve güvenilir çalışma ortamı sağlamak,

  • Firma içinde kullanılan talimat, prosedür ve iş tanımlarına bire bir uyulmasını sağlamak.

bottom of page